IC AKADEMİ EĞİTİM KURUMU

IC AKADEMİ EĞİTİM KURUMU

Süratle değişen ve yüksek teknoloji kullanan otomotiv sektöründe, bakım-onarım hizmeti veren özel servisler otomotiv teknolojisine eşdeğer yüksek kalitede ve yetkili servisler paralelinde kaliteli servis bakım hizmeti sunmak zorundadır. bu doğrultuda servis personelinden beklenen donanım ve yetenek seviyesi de yüksek olmaktadır.

Tüm bunlarla birlikte otomotiv servis hizmetleri iş alanında sürekli bulunmak isteyen işletmeler için müşteri sadakati kavramı önemli rol oynamaktadır. Gerek müşteri sadakati sağlamanın gerekse yüksek kalitede servis hizmeti sunmanın yolu ise müşterilere yapılacak uzmanca tavsiye ve yönlendirmeler ile onların araçları üzerinde hızlı arıza tespiti ve onarımı olduğu çok açıktır. Bunu gerçekleştirebilmenin ilk adımı da kuşkusuz yüksek teknolojiye sahip araçlara müdahale edecek kişilerin teknik ve davranış eğitimleridir.

IC AKADEMİ; özel servislere bu eğitim desteğini sunarak, servis hizmetine ve işletmeye katma değer sağlamaktadır. IC AKADEMİ, “Mekanik ve Elektrik” ve “Teori ve Pratik” eğitimleriyle beraber “Yedek Parça ve Servis Danışmanlığı” eğitimleri ile çağa ayak uydurmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir. İlgili linkten IC AKADEMİ web sayfasını inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz, eğitim takvimlerini takip edip eğitimlere katılabilirsiniz. 

Siteye Git
 IC TEKNİK DESTEK

IC TEKNİK DESTEK

IC OTOMOTİV, kuruluş tarihi olan 1999'dan beri sunmuş olduğu tüm ürünlerin ve hizmetlerin, kullanıcılarına sağladığı faydayı artırmaya ve geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Teknik desteğimiz; kullanıcıların ürün veya hizmet ile ilgili bilgi almasına ve kullanıcıların yaşadığı sorunlara telefon ile veya uzaktan bağlantı yolu ile siz değerli müşterilerimizin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasını kendine görev bilmektedir.

Siteye Git
IC TEKNİK SERVİS

IC TEKNİK SERVİS

IC OTOMOTİV, otomobil servislerinde kullanılan elektronik tabanlı tüm cihazların kurulum, bakım ve onarım gibi hizmetlerini yerine getiren alanında uzman kişilerden oluşmuş teknik ekibimiz; işleve uygun cihazları kullanarak teknik servis hizmeti sunan yetkili distribütör firma departmanıdır. 

Teknik servis departmanımız, arıza konusunda hizmet sunarken öncelikle arıza tespit cihazları ile arıza tespiti yapmaktadır. Ardından orijinal parçalar kullanarak onarım gerçekleştirmektedir. Uygun maliyetli olarak cihazınızın arızası giderildikten sonra sizlere iyi şekilde muhafaza edilip gönderilmektedir. Cihazınıza uygun, güvenilir ve yüksek kaliteli teknik servis hizmetimiz müşterilerimizi memnun etmektedir.

Siteye Git