IC Otomotiv

G-Scan 3

Hyundai ve Kia araçlarının orijinal arıza tespit cihazı olan G-scan 3 diğer ASYA - AMERiKAN ve AVRUPA BINEK,HAFIF TiCARi ve AGIR VASITA araçlarda da oldukça başarılı diagnostik çözümler sunmaktatır. Dokunmatik ve renkli ekranı ile rahat, Ttirkçe menüsü ile kolay kullanıma olanak sağlar. Flight Record ve Pass through gibi üstün özellikleri ile etkili bir arıza tespit cihazıdır. Asya grubu araçları desteklediği gibi başlıca Avrupa grubu araçlarının da diagnostik çözümünü kapsar.

G-scan üç şekilde satılmaktadır; 1- Temel Paket : G-scan ve temel donanımlar 2- Asya Paketi : Temel paket ve Asya grubu eski model araçların DLC soketleri 3- Full Paket : Temel paket , Asya ve Avrupa grubu eski model araçların DLC soketleri

G-scan arıza tespit cihazının diagnostik tespit yaptığı markalar; ISUZU - FUSO - HINO - MITSUBISHI - IVECO - MAN - DAF - SCANIA - MERCEDES TRUCK , Hyundai, Kia, Toyota, Honda, Nissan, lnfiniti, Mazda, Daewoo, Suzuki, Subaru, Proton, SsangYong, Mercedes Benz, BMW, Hino Trucks, Ford, VW, Opel vs ..

Ürün satın al