UA-71168856-1

Autocom CDP emekli oluyor !!!!!!!

                  degisim2

Daha önce ADP 186 nin emekliliğini kutlamıştık, sıra CDP PRO da !!!!

 

15 yıldan beri hizmet veren CDP 01.01.2016 tarihinden itibaren artık üretilmeyecektir. Teknik servis, teknik destek ve güncelleme bu tarihten itibaren yapılmayacaktır. Eski cihaz ve versiyona sahip olan müşterilerimize sms ile mesaj gelecektir. Bu tarihten itibaren değişim kampanyasına acilen katılmaları rica olunur,

 

Yeni güvenlik +bilgi sistemine geçiş ve büyük değişim kampanyası !!!!!!!

 degisim1

 

 

 

  • Orijinal Autocom cdp pro müşterileri; Cihazınızı yeni CDP + ile değiştirebilirsiniz, bunun karşılığında yeni lisanslı son versiyon ile beraber +1 yıl güncellemesi ve 3 ay deneme süresi olan bilgi sistemi HAYNESS PRO bilgi eğitim sisteminin de sahibi olacaksınız.

  • KIRIK – CRACK program yükleten Autocom müşterileri; Orijinal cihaza sahip olup 50-100 liraya kirik program yükleten veya autocom ürünü kullanıp delphi vs. kirik program kullanan müşterilerimiz sizde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Son şansınız.

  • Kopya –Klon-Çin malı müşterileri; Size kopya ürünü orijinal diye sattılar, kısaca kandırdılar, orijinal ürünü sadece IC OTOMOTIV satar, firmamız sizleri de düşündü, kopya ürününüzü Orijinal Autocom CDP+ ile değiştirebilirsiniz. bunun karşılığında yeni lisanslı son versiyon ile beraber +1 yıl güncellemesi ve 3 ay deneme süresi olan bilgi sistemi HAYNESS PRO bilgi eğitim sisteminin de sahibi olacaksınız.

Kampanya detaylı bilgi için bölge satış temsilcilerimizi veya firmamızı arayabilirsiniz. 0216 459 55 40

TOP