UA-71168856-1
GM üretimi tüm yeni araçlarda kullanılmak üzere üretilen MDI arıza tespit cihazi üretici yetkili arıza tespit cihazıdır.
Aracın ECU ve Bilgisayar arasında veri transferini sağlayan ve yöneten kompakt iletişim modülüdür.
Sadece MDI ile yeni modellere bağlantı kurabilirsiniz ve önceki teknolojiden çok daha ekonomiktir.
MDI TIS2WEB Servis Programlama program ile beraber çalıştığı için PC’nizde daha evvelden yüklü olması gerekir.
GM bundan sonra üreteceği ve üretmiş olduğu tüm araçları MDI modülü üstünden bakılmasını sağlamak için çalışmalara
başlamıştır. GM (Amerikan)-Opel-Chevrolet (Amerikan ve Avrupa) TÜM MODELLERİ bu test cihazı üzerinden bakılacaktır.

 

UYARI!!

ÇİN MALI, KOPYA GM MDI  TEST CİHAZLARINA DİKKAT...!

13 yıldır Tech 2 de olduğu gibi GM-MDI Orijinal ürünü Türkiye' de satan sadece IC OTOMOTİV dir. Başka bir distribütör bulunmamaktadır. Piyasada çokça karşılaştığımız korsan taklit ürünlerle ilgili sizleri bilgilendirmek için lütfen bu yazıyı dikkatlice okuyunuz.

Fark Nedir?

1-    Yazılım (Program) Farkları : Bildiğiniz gibi GM-MDI arıza tespit cihazı GLOBAL TIS ile calışır.

 

  • Global TIS orjinal ürün güncellenir kopya ürün güncellenmez.

 

  • Orjinal Üründe TECH 2 win yardımcı programı vardır ve mdi ile tech 2 gerektiren araçlara bakabilirsiniz kopya üründe bu destek yoktur.

 

  • Orjinal üründe araca programlama yaparsınız kopya ürün program yapmaz ve araç beynine veya parçaya zarar verir.

 

2-    Donanım (Yapısal) Farkları : GM-MDI arıza tespit cihazı ile kopya ürün arasında gözle görülen farklar vardır.

 

  • Plastik koruyucu ve Renk farkı :Orjinal üründe yanlarda bulunan siyah plastik koruyucu yumuşak ve dolgun olup ürünü sarar, kopya ürün de sert ve kalitesizdir.

 

  • Wireless Modül: Orjinal Üründe kablosuz bağlantı sağlayan modül vardır kopya üründe bu özellik yoktur.

 

  • Ana Kart: Cihazın içinde bulunur, Orjinal üründe komplike olup 3 parçada oluşur, kopya üründe tek parçadır. Bu da Araç üstünde birçok şeyi yaptırmaz.

 

  • DLC Kablo: Orjinal üründe araç bağlantı kablosu kaliteli dayanıklı ve obd soket yeri bej renkli olup kopya üründe basit ve tek renk siyahtır.

 

  • Seri No: Cihazın arkasında etikette bulunur. Orjinal üründe değişkenlik gösterir kopya üründe tek numaradır.

 

Korsan Ürünler Sorun Yaratır mı?

Kesinlikle EVET. Şirketimizi arayan mağdurlardan öğrendiklerimizi sizlerle de paylaşıyoruz. Arıza sorarken motor kontrol ünitesinin yanması aracın çalışmaması airbag modülüne yanlış sinyal gönderip çarpışma algılaması ve airbaglerin patlaması ve bunun gibi nice problemler… Bunlar karşılaşabileceğiniz belli başlı sorunlar. Peki, bunlardan birinin başınıza gelmesi halinde kayıplarınızı satın aldığınız kişi karşılar mı? Cevap tabii ki HAYIR. Çünkü karşınızda kimse kalmamıştır.

 

Bu uyarıyı siz değerli dostlarımızın zarar görmesini istemediğimiz için ve piyasada bulunan ve kopya urunu orjinal ürünmüş gibi gösterip satmaya çalışan sahtekarlara karşı yapmak zorunda kaldık, Bu insanlar sizleri sömürdüğü gibi ülkemize de 1 kuruşluk katma değerleri olmayan insanlardır. Kopya urunu piyasada orjinal urun fiyatına yakın satarak (3000-3500-4000 tl gibi) yani neye tuttururlarsa ürünü orjinalmiş gibi gösterme cabasındalar bu ürünler ÇİN de 250-350 usd arasındadır. Tüm bu olumsuzluklara rağmen yok illaki kopya ürün istiyorsanız, internet üzerinden kendiniz getirin bu sahtekarlara da pabuç bırakmayalım ama ORİJİNAL ÜRÜN TERCİH ETTİĞİNİZDE; Hem ürün kalitesi ve yetenekleri, hem de satış sonrası mükemmel desteği ile paranızın karşılığını fazlasıyla alacağınızdan endişeniz olmasın, 13 yıldır aldığınız gibi,

     

MDI için minimum PC gereksinimi :
PIV 1.3 GHz / 512 MB RAM / CD/DVD / USB
Port – 1 veya daha fazlası

TOP